Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Комп'ютерний сервіс Radiator

Комп'ютерний сервіс Radiator

Повідомлення Oleg.CHigirinskiy » 05 січня 2015, 02:10

Комп'ютерний сервіс Radiator пропонує:
- послуги з ремонту, налаштування та профілактики ноутбуків: http://radiator.lviv.ua/services/laptop_repair/
- послуги з ремонту, профілактики та налаштування системних блоків: http://radiator.lviv.ua/services/pc_repair/
- послуги з ремонту моніторів: http://radiator.lviv.ua/services/display_repair/
- також інші додаткові послуги: http://radiator.lviv.ua/services/additional_services/

Отже, наш комп'ютерний сервіс пропонує діагностику, професійний ремонт будь-якої складності, налаштування та апаратну профілактику ноутбуків, системних блоків, моніторів, а також іншої комп'ютерної техніки. Усі роботи виконуються професіоналами.

Чому Вам вигідно звертатись до нас?
    Економія та нідійність. Ми завжди намагаємося тримати ціни нижчими ніж в конкурентів, зберігаючи при цьому високу якість та найкоротші терміни виконання ремонтів.
    Високий рівень професіоналізму. У нас працюють тільки спеціалісти з відповідними знаннями та великим досвідом у виконанні ремонтів. Немає практикантів, студентів чи молодих спеціалістів які тільки навчаються ремонтувати техніку.
    Оперативність виконання замовлень. Результат діагностики та вартість ремонту будуть відомі на протязі 48 годин після здачі в ремонт техніки. Усі ремонти виконуються в найкоротші терміни – до 7 днів, за вийнятком ситуацій коли для ремонту необхідні специфічні запчастини, тоді термін виконання продовжується на час їх доставки, що попередньо узгоджується з клієнтом.
    Індивідуальний підхід до клієнта. Задоволений клієнт – найбільша цінність для нас, тому кожен хто звертається отримує індивідуальні консультації щодо ремонту, разом обираємо оптимальні шляхи вирішення проблеми, а також існує можливість виїзду до клієнта чи забору техніки на ремонт.

Контакти:
тел.: 063-240-43-45
e-mail: support@radiator.lviv.ua
http://radiator.lviv.ua/
http://vk.com/radiator_service
https://www.facebook.com/radiator.service
https://plus.google.com/+RadiatorLvivUaService/
Oleg.CHigirinskiy
 
Повідомлення: 2
З нами з: 05 січня 2015, 01:53

Повернутись до Майстерні

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron