Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

ПАТ Platinum Bank (вул. Зубрівська, 27)

ПАТ Platinum Bank (вул. Зубрівська, 27)

Повідомлення Наш Львів » 14 квітня 2015, 13:41

ПАТ "Platinum Bank"

Зображення

Platinum Bank - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових інвесторів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”)

Банк бере активну участь у розвитку банківської системи України і є учасником таких організацій, як:
Перше Всеукраїнське Бюро Кредитних Історій, Український кредитно-банківський союз, American Chamber of Commerce, European Business Association і Visa International, Форум Лідируючих Міжнародних Фінансових Установ «Перше Всеукраїнське Бюро Кредитних Історій». Банк займає активну позицію у співробітництві із Бюро з метою протидії та зменшення шахрайства. Використовуючи on-line систему перевірки потенційних позичальників і збалансований ризик-менеджмент, банк має якісний кредитний портфель.

На 01.01.2014 року показники надійності (поточна ліквідність, капіталізація) перевищували нормативи НБУ. Рівень поточної ліквідності – 118,03%, співвідношення регулятивного капіталу до сукупних активів – 11,82%.

Platinum Bank – один з небагатьох банків в Україні, що отримав довіру усіх Міжнародних фінансових організацій (IFI) – OPIC, IFC , FMO , (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку).

З 2005 року банк є учасником фонду гарантування внесків фізичних осіб, що забезпечує додатковий захист внесків клієнтів.

Platinum Bank – це роздрібний банк, сфокусований на наданні послуг фізичним та юридичним особам. Усі продукти Platinum Bank базуються на простих і зрозумілих умовах, що дозволяє пропонувати клієнтам високоякісний банківський сервіс.

Продуктовий ряд банку для фізичних осіб складається з:
• Кредитів на товар – на купівлю побутової техніки, комп’ютерів, меблів та інших товарів;
• Кредитів готівкою, які можуть бути використані для будь-яких потреб: освіта, лікування, відпочинок та ін.;
• Термінових і нетермінових депозитів – для збереження і накопичення вільних коштів;
• Пластикових карт – безпечний та зручний спосіб розрахунку і зберігання грошей
• Поточних рахунків - для зберігання коштів і проведення розрахунково-касових операцій;
• Послуга інтернет-банку Platinum Click, яка допомагає керувати своїми коштами з будь-якої точки світу за наявності мережі Інтернет.

Для юридичних осіб Platinum Bank пропонує депозитні продукти, розрахунково-касове обслуговування і послугу «Інтернет-банкінг», що дозволяє максимально просто керувати рахунками у банку.


Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00
Робота каси: 09:00 - 16:30
Сб, Нд - вихідний


Львів, вул. Зубрівська, 27
Гаряча лінія: 0 800 308 308 (дзвінки з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні)
Телефон: 3080 (дзвінки з мобільних телефонів абонентів life:), Київстар та MTC за тарифами операторів)
Офіційний сайт банку: http://ua.platinumbank.com.ua/
Інтернет-банкінг: Platinum Click


Зображення Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Банки, відділення та банкомати

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron