Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Залізнична райадміністрація (вул.Виговського, 34)

Залізнична райадміністрація (вул.Виговського, 34)

Повідомлення Наш Львів » 22 червня 2012, 13:21

Голова Залізничної райадміністрації - Гримак Ірина Ярославівна

Ірина Гримак.jpeg

Ірина Гримак народилась 20 березня 1981 року у місті Львові. У 1996 році вступила до Львівського кооперативного коледжу економіки і права. У 1999 році вступила до Львівської комерційної академії, спеціальність – товарознавство і комерційна діяльність. У 2004 році здобула диплом спеціаліста. У 2010 році закінчила Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (спеціальність – державне управління).

Основні завдання Залізничної райадміністрації
- Дотримання Конституції і законів України, виконання актів Президента України і Кабінету Міністрів України, ухвал міської ради, рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови та інших нормативних документів.
- Реалізація прав і свобод громадян.
- Виконання на території району програм соціально-економічного та культурного розвитку, охорони історичного середовища і довкілля.
- Підготовка пропозицій щодо видатків, необхідних для управління соціально-економічним і культурним розвитком району.
- Контроль за діяльністю підпорядкованих підприємств, установ та організацій, розгляд проектів планів, внесення до них зауважень і пропозицій, контроль виконання планів, ефективності роботи, рівня та якості наданих послуг, використання прибутків у встановленому порядку, заслуховування звітів керівників.
- Виконання функцій органу опіки та піклування на території району.
- Взаємодія з органами державної влади, місцевого самоврядування і самоорганізації населення.
- Реалізація інших повноважень, наданих державою, відповідно до чинного законодавства, а також делегованих міською радою, її виконавчим комітетом та міським головою

Залізнична райадміністрація.jpg

Адреса:
79022, м.Львів, вул.Виговського, 34,
Телефон: +38 (032) 295-82-40, +38 (032) 295-82-35,
Факс: +38 (032) 295-82-38
Email: zal_adm@city-adm.lviv.ua

Графік роботи:
Понеділок - четвер з 9.00 до 18.00 (обід з 13.00 до 14.00)
П'ятниця з 9.00-16.45 (обід з 13.00 до 14.00)


city-adm.lviv.uа
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Адміністрація Залізничного району та органи влади

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.