Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Франківський РАГС (вул. Генерала Чупринки, 29)

Франківський РАГС (вул. Генерала Чупринки, 29)

Повідомлення Наш Львів » 03 липня 2012, 17:24

Франківськийвідділ державної реєстрації актів цивільного стану
Львівського міського управління юстиції


РАГС.jpg


Перелік платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

1. Пошук актового запису цивільного стану без повідомлення заявником даних про рік державної реєстрації акта цивільного стану.
2. Пошук запису в метричних книгах, складених іншою ніж українська мовою до утворення органів державної реєстрації актів цивільного стану, за відсутності даних про рік складення запису.
3. Видача запрошення із зазначенням дати державної реєстрації шлюбу.
4. Надання правової допомоги, що включає складення заяв (анкет, прохань), у вирішенні питання щодо повторної видачі свідоцтв та інших документів про державну реєстрацію актів цивільного стану:
- відділами державної реєстрації актів цивільного стану не за місцем звернення заявника;
- компетентними органами іноземних держав.
5. Прийом заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану за межами відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
6. Організація та проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу та народження (зокрема, обрядів ювілеїв весілля, обрядів заручин) з використанням різноманітних елементів урочистості:
- у відділі державної реєстрації актів цивільного стану;
- за межами відділу державної реєстрації актів цивільного стану;
- у вихідні та святкові дні.
7. Складення за проханням фізичних осіб заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану.
8. Ксерокопіювання, ламінування документів, які видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану.
9. Надання кур’єрських послуг виключно з:
- доставки та вручення фізичній особі за місцем її проживання (перебування) повторно виданих свідоцтв та інших документів про державну реєстрацію актів цивільного стану;
- доставки працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану за місцем звернення заявника документів про державну реєстрацію актів цивільного стану для службового користування до інших відділів державної реєстрації актів цивільного стану;
- доставки документів з метою їх легалізації для подальшого використання в іноземних державах.
10. Надання консультації з питань:
- застосування сімейного та цивільного законодавства;
- витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.
11. Виконання запитів органів державної реєстрації актів цивільного стану в день їх надходження.
12. Розгляд заяв про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану, зміну імені відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем подання заяви у строк менший, ніж встановлений законодавством.
13. Розгляд та виконання справ про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану в строк менший, ніж встановлений законодавством.
14. Розгляд та виконання повідомлень про внесення змін в актові записи цивільного стану в строк менший, ніж встановлений законодавством.
15. Перевірка достовірності документів про державну реєстрацію актів цивільного стану для подальшого використання в іноземних державах.

Режим роботи:
Вт - Пт – з 9.00 до 18.00 год.,
Сб - з 9.00 до 16.45 год.,
обідня перерва – з 13.00 до 14:00 год


Адреса: Львів, вул. Генерала Чупринки, 29
Телефон: (032) 237-35-19
Сайт: http://obljust.lviv.ua/
Email: frank_RACS-LMYY@ukr.net



Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Re: Франківський РАГС (вул. Генерала Чупринки, 29)

Повідомлення Nastya.Natal » 02 березня 2015, 13:30

Подача заяви на реєстрацію шлюбу у Франківському РАЦСі або як ми купилися на хитрість. Допис для всіх наречених, які бажають відмовитися від церемонії.

1. Ретельно вивчивши правову сторону процедури подачі заяви, ми дізналися, що обов'язковими для громадян є 2 платежі: дежмито (складає 0,05% від неоподаткованого мінімуму доходів громадян, тобто 0,85 коп. станом на 2015 р.) та плата за складання заяви, вартість якої кожен РАЦС встановлює окремо (у Франківському РАЦСІ вона становить 70 грн.). Плата за проведення церемонії, що складає 150 грн. за скорочену і 250 грн. за повну, НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА. Не хочете церемонії взагалі - не платите взагалі. У суботу у Франківському РАЦСі проводяться лише повні церемонії з метою заробітку грошей. Скорочені церемонії і реєстрація взагалі без церемонії - у всі інші дні. Хоча я не впевнена, що це законно.

2. Усі платні послуги (церемонія у нашому випадку) надаються лише за наявності письмової заяви від наречених. Ось тут і починається вся історія.

Коли ви приходите до РАЦСу, спочатку вас питають бажану дату реєстрації шлюбу і особисті дані і просять оплатити держмито+плату за складання заяви (на цьому етапі ми їм наголосили, що церемонії ми не хочемо!). Ви берете у них рахунок і йдете в банк. І тут ви думаєте, що все, більше нічого патити не потрібно. Потім приносите їм квитанції про оплату, вони беруть ваші документи і ви виходите з кабінету, поки вони складають заяву. Коли заяву складено, вам ВИНОСЯТЬ її перевірити, чи всі дані вірні. Ви перевіряєте, заносите її і знову виходите. Через хв. 5 вас кличуть знову і просять по черзі підписати документи. ТУТ ПОТРІБНО БУТИ ДУЖЕ УВАЖНИМИ. На цьому етапі і відбувається весь лохотрон. Зазвичай люди не читають, що підписують, а в результаті серед документів опиняється заява на проведення урочистої церемонії, написана ВІД ВАШОГО ІМЕНІ працівником РАЦСу, а насправді ви маєте підписати лише 2 документи: заяву на реєстрацію шлюбу і заяву про згоду на обробку особистих даних. ЯКЩО ВИ НЕ ХОЧЕТЕ ЦЕРЕМОНІЇ І ПЛАТИТИ ЗАЙВИХ 150 ГРН, УВАЖНО ЧИТАЙТЕ, ЩО ВИ ПІДПИСУЄТЕ І НЕ ПІДПИСУЙТЕ ЗАЯВУ НА ПРОВЕДЕННЯ ЦЕРЕМОНІЇ. ЦЕ НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО!!! Людей просто дурять, бо думають, що, якщо вони вже одружуються, то мають бажання викинути на вітер гроші за нікому не потрібну церемонію.

Після того як ви підписали всі папірчики, вам видають запрошення, на якому від руки написано 150 грн., і повідомляють, що це ПЛАТА ЗА РЕЄСТРАЦІЮ ШЛЮБУ, а насправді це ПЛАТА ЗА ПРОВЕДЕННЯ ЦЕРЕМОНІЇ, від якої ви з самого початку відмовилися!!!

А найцікавіше, коли ви прийдете розписуватися, жіночка, яка проводить церемонію, скаже вам діставати "все, що маєте" (мається на увазі рушник, шампанське, обручки і т.д.), і ви їй повідомите, що нічого не брали, так як у вас не має бути церемонії, вона вилупить на вас очі і скаже: "ну ходіть, я вам всеодно скажу пару слів", ви пройдете у зал для проведення церемоній, вона там включить магнітофончик і почне зачитувати стандартний текст для церемоній (вона ж мусить відпрацювати ті 150 грн.).

Висновок: якщо не хочете церемонії, наполягайте на своєму. Якщо будуть казати, що вона обов'язкова, скажіть, що вони порушують закон (постанову Кабміну, де вказується перелік платних послуг, і закон, де вказано, що вони не обов'язкові, зараз не памятаю, але їх можна знайти в Інтернеті). І дуже уважно дивіться, що підписуєте, щоб не підписати зайвого, бо тоді вам не буде куди дітися, як нам:(

Сподіваюся цей допис допоможе тим, хто не хоче совкової РАЦСівської церемонії і не хоче, щоб його обдурили.
Nastya.Natal
 
Повідомлення: 1
З нами з: 02 березня 2015, 13:30


Повернутись до Адміністрація Франківського району та органи влади

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.