Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Сихівський районний суд (вул.Чоловського,2)

Сихівський районний суд (вул.Чоловського,2)

Повідомлення Наш Львів » 14 серпня 2012, 14:36

Сихівський районний суд
Голова: Лєсной Сергій Євгенович

Сихівський районний суд.jpg

Відповідно до Указу Президента України від 19 лютого 2002 року № 152/2002 „ Про внесення змін до Мережі та кількісного складу суддів місцевих судів” було створено Сихівський районний суд м. Львова.
Сихівський районний суд м. Львова складається з суддів, голови та заступника голови суду. На даний час штатний розклад Сихівського районного суду м. Львова налічує 43 штатну одиницю з них 10 одиниць суддів. Сихівський районний суд є судом першої інстанції і розглядає справи, віднесені процесуальним законом до його підсудності, а саме цивільні, адміністративні та кримінальні справи, а також справи про адміністративні правопорушення.
Організаційне забезпечення роботи суду здійснює його апарат, який очолює керівник апарату, який в свою чергу підпорядковується голові суду і координує свою діяльність з територіальним управлінням державної судової адміністрації у Львівській області.
Сихівський районний суд м. Львова здійснює правосуддя, на засадах верховенства права забезпечує захист гарантованих Конституцією України та законами прав і свобод людини і громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб, інтересів суспільства і держави.
Згідно Закону України „Про судоустрій і статус суддів” Сихівський районний суд м. Львова здійснює правосуддя самостійно. Судді при здійсненні правосуддя незалежні від будь-якого впливу, нікому не підзвітні і підкоряються лише закону.
Сихівський районний суд м. Львова належить до система судів загальної юрисдикції відповідно до Конституції України яка будується за принципами територіальності і спеціалізації.
Діловодство в Сихівському районному суді м. Львова здійснюється відповідно до інструкції з діловодства в місцевому загальному суді.

Розклад роботи:
Пн-Чт з 09:00 до 18:00
Пт з 09:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45


Адреса: 79018 м. Львів, вул. Чоловського, 2
Веб-сайт: http://court.gov.ua/
E-mail: inbox@shi.lv.court.gov.ua
Телефони: (032) 261-38-60, (032) 261-38-62


Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Адміністрація Сихівського району та органи влади

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron