Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Айкідо Йосінкан, ЗОШ №35 (вул. Шухевича, 2)

Айкідо Йосінкан, ЗОШ №35 (вул. Шухевича, 2)

Повідомлення Наш Львів » 11 липня 2014, 18:19

Хейдзьо Сін Додзьо

57.jpg

Якщо сказати що це східне бойове мистецтво то - це не сказати нічого. Швидше це практична філософія сприймання світу, як середовища, де людина як істота соціальна, піддається впливу різних енергій, взаємодії цих енергій і, звичайно – протидії негативним впливам.

Айкідо – це цілісна система технік та прийомів, які дозваляють використовувати силу та енергію направлену проти Вас для Вашого ж захисту, та нейтралізації нападника. Айкідо – це позитивна енергія. Саме тому в Айкідо немає поєдинків та змагань. Айкідо направлене на захист, а не на напад. Мета технік Айкідо - не нанесення травм, а нейтралізація і повний контроль над нападником.


Інструктори: Козловський Олександр Олегович, 4 Дан Айкідо Йосінкан, 1 Дан Дайто рю айкідзю-дзюцу, Тацинець Віктор Іванович, 3 Дан Айкідо Йосінкан, Лазур Микола Іванович, 3 Дан Айкідо Йосінкан, Кашуба Володимир Володимирович, 3 Дан Айкідо Йосінкан, Безбородов Олександр Миколайович, 2 Дан Айкідо Йосінкан, Кміть Ярослав Несторович, 2 Дан Айкідо Йосінкан, Мочернюк Петро Петрович, 2 Дан Айкідо Йосінкан, 2 кю Бушинкан Дзю-Дзюцу, Терлецька Христина Олександрівна, 3 кю Айкідо Йосінкан.

Розклад занять
Перший зал.jpg
Перший зал:
Другий зал.jpg
Другий зал


Львів, вул. Шухевича, 2
Телефон: +38 (032) 224 8 224,
E-mail: aikibudjutsu@ukr.net
Веб-сайт: http://www.aikido.lviv.ua
facebook
vk.com
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Спорт в районі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron