Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Клініка репродукції людини "Альтернатива"(вул.Героїв УПА,73)

Клініка репродукції людини "Альтернатива"(вул.Героїв УПА,73)

Повідомлення Наш Львів » 16 квітня 2013, 15:53

ALTERNATYVA.jpg


1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

Клініка “Альтернатива” працює з 2009 року, хоча фахівці володіють 15-річним досвідом роботи в репродуктології. Директор клініки, к.м.н., член президії Української Асоціації Репродуктивної Медицини, Палига Ігор Євгенович, провів перші в Західній Україні пункції фолікулів та переноси ембріонів у порожнину матки. Він же досяг першої в Україні вагітності після заморожування ембріонів методом вітрифікації.
Основним напрямком діяльності закладу є проведення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) при всіх видах чоловічого та жіночого безпліддя. Крім програм класичного екстракорпорального запліднення (ЕКЗ)+ ІКСІ, клініка пропонує більш наближені до природного зачаття ЕКЗ в природному циклі (без стимуляції яйників), міні ЕКЗ (з мінімальною стимуляцією яйників), “японський протокол”. Також працює проект “Донація яйцеклітин” для жінок, які не можуть завагітніти на власних ооцитах. Останнім часом впроваджено в практичну діяльність НВА-тест, що дозволяє визначити ступінь зрілості сперматозоїдів та ПІКСІ – відбір найбільш зрілих та якісних сперматозоїдів для запліднення. Крім того, проводимо ТЕЗУ – пункцію яєчок при важких формах чоловічого безпліддя та донацію сперми. Якщо після програми ЕКЗ залишається біоматеріал (ооцити або ембріони), то можна їх заморозити у середовищі рідкого азоту, а потім використати при проведенні кріоциклів.
Ще одним з напрямків діяльності є діагностика, профілактика та лікування захворювань асоційованих з папіломовірусною інфекцією (ВПЛ) – ерозій шийки матки, кондилом та ін.. патологій. Щосереди прийом веде онкогінеколог, доцент кафедри онкології та мед радіології Володько Наталя Антонівна.
Надаються також всі види гінекологічних послуг та УЗД (комплексне обстеження плоду в 3D, 4D з доплерометрією, органів малого тазу та черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози, простати та яєчок, ЕХО серця, нейросонографія).
Лабораторна діагностика включає загальноклінічні аналізи (загальний аналіз крові, сечі), біохімічний аналіз крові, коагулограма, аналізи на гормони, СЕФР, пенетраційний тест та багато іншого.
Про ефективність роботи клініки “Альтернатива” свідчать тисячі довгоочікуваних діточок, яким ми допомогли побачити світ та відгуки наших пацієнтів.
Останні нагороди – “Підприємство регіону 2012” та “Керівник року України” за версією міжнародного економічного рейтингу “Ліга кращих”.

DSC_4860.JPG

м.Львів, вул. Героїв УПА, 73
тел. 232-77-83
моб. 063-230-18-72
e-mail: alternatyva.ivf@gmail.com
web: http://www.ivf.lviv.ua

Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Медичні, фармацевтичні заклади та установи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.