Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Університет ветеринарної медицини та біотехнологій

Університет ветеринарної медицини та біотехнологій

Повідомлення Наш Львів » 02 листопада 2014, 21:08

Львівський Національний Університет
ветеринарної медицини та біотехнологій
імені Степана Гжицького


Зображення

Освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавр, спеціаліст, магістр
Факультети:

- Факультет ветеринарної медицини. Найдавніший в університеті та один із найбільших в Україні. Тут здійснюється підготовка лікарів та магістрів ветеринарної медицини, які займаються профілактикою, діагностикою і лікуванням хвороб тварин, птиці і риб, підвищенням їх продуктивності, контролем за якістю продуктів харчування та сировини, попередженням зооантропозоонозів.

- Біолого-технологічний факультет. Факультет готує фахівців для тваринництва західного регіону України зі спеціальностей технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та водні біоресурси, спеціалізацій менеджмент, бджільництво, звірівництво, птахівництво.

- Факультет харчових технологій та екології. На факультеті ведеться підготовка фахівців для роботи на підприємствах м'ясної і молочної промисловості, в забійних і переробних цехах, фермерських господарствах, лабораторіях ветсанекспертизи переважно в західному регіоні України.

- Факультет економіки та менеджменту. Здійснюється підготовка фахівців за трьома спеціальностями: «Маркетинг», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Менеджмент організацій» з урахуванням особливостей професійної діяльності випускників у сільському господарстві та сфері переробки сільськогосподарської діяльності.

- Факультет заочної освіти. Готує фахівців за такими напрямами як «Менеджмент», «Економіка і підприємництво», «Харчова технологія та інженерія», «Екологія», «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та ін..

- Інститут післядипломної освіти та перепідготовки АПК. На факультеті ведеться підготовка фахівців за спеціальністю «Правознавство» (молодший спеціаліст). Час підготовки — 3 роки на денній формі навчання і 36 місяців на заочній формі навчання.

79010, Львів, вул. Пекарська, 50
Тел.: (032) 260-28-89
E-mail: admin@vetuniver.lviv.ua
Приймальна комісія:
(097) 063-35-12
(063) 434-52-50
(095) 030-44-79
Тел.: 239-26-13
T-mail: pk@vetuniver.lviv.ua
Web: http://vetuniver.lviv.ua/

Зображення
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Освіта та наука

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron