Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Академія сухопутних військ (вул. Гвардійська, 32)

Академія сухопутних військ (вул. Гвардійська, 32)

Повідомлення KVV » 01 грудня 2014, 23:16

Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Зображення

Свою історію навчальний заклад веде з кінця XIX століття, коли Галичина була під владою Австро-Угорської імперії та Польщі (1899-1939р.р.), продовжуючи своє існування в роки радянської влади (1939-1991р.р.).
Науково-організаційні заходи, які проводяться в інституті, дають можливість підтримувати професійну майстерність наукового і науково-педагогічного складу на належному рівні та забезпечити якісну підготовку офіцерських кадрів для Збройних Сил України.
Особлива увага керівництва інституту спрямована на формування у курсантів високої духовної культури і моральних якостей, почуття патріотизму, вірності традиціям українського народу. Значною мірою цьому сприяє належна організація заходів культурно-виховної і духовно-просвітницької роботи, а також місце знаходження інституту, яке дозволяє оптимально використовувати творчий потенціал місцевих закладів культури для задоволення естетичних та пізнавальних потреб курсантів.
Разом з тим потужна соціальна інфраструктура самого інституту, яка включає бібліотеку, інтернет-кафе, клуб, спортзал, стадіон зі спортивними майданчиками для ігри у волейбол, баскетбол, міні-футбол, значною мірою задовольняють потреби курсантів у години відпочинку та дозвілля.
В інституті діють гуртки художньої самодіяльності, курсантський хор, диксиленд, вокально-інструментальний ансамбль, команда КВН тощо.
У часи дозвілля курсанти нашого навчального закладу мають можливість також підвищувати рівень своєї фізичної підготовки, займаючись у спортивних секціях, а згодом, у складі сформованих команд, беруть участь в різноманітних змаганнях, спартакіадах, турнірах.
Налагоджена активна співпраця з громадськими ветеранськими і творчими організаціями міста Львова. Представники цих організацій є постійними гостями на культурно-виховних заходах у курсантських підрозділах.
Окрім цього, проводиться особлива робота щодо розвитку у майбутніх офіцерів Збройних Сил України духовності та християнських чеснот. В інституті відновлений та постійно функціонує Храм Святого Архистратига Михаїла, де курсанти та офіцери можуть відвідувати Святі Літургії.
Сьогодні у Львівському інституті майбутніx офіцeрів гoтують нe лишe у напpямку їx профеcійного навчaння, а й виxовують їx особиcту культуpу, виcокі дуxовні тa моpальні якоcті, вcебічно рoзвивають націoнальну тa пpавову свідоміcть.

Факультет бойового застосування військ
Факультет ракетних військ і артилерії
Факультет підготовки спеціалістів із забезпечення військ
Факультет підготовки спеціалістів інженерних військ та військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту


DSC00018.JPG

79012, м. Львів, вул. Гвардійська, 32.
телефон/факс (приймальна): +380 (32) 238-65-34
телефон (оперативний черговий): +380 (32) 258-44-00
електронна пошта: mail@asv.gov.ua
http://www.asv.gov.ua/
Аватар користувача
KVV
Модератор
 
Повідомлення: 175
З нами з: 04 червня 2012, 20:50
Skype Me™!

Повернутись до Освіта та наука

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron