Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Захоплення садочка по вул. П.Мирного 13

Захоплення садочка по вул. П.Мирного 13

Повідомлення Slavik » 03 липня 2017, 21:32

Як Львівська міська рада у судах вимагає повернути приміщення колишнього садочку який же самовільно довела до банкрутства.

DSC00011.JPG
DSC00010.JPG
DSC00013.JPG
DSC00014.JPG

Зараз місто в судах вимагає повернути приміщення колишнього садочка громаді, щоб відновити там додаткові групи для діток. Мова йде про приміщення колишнього садочка №107, яке у 1992 році було передано МНВК Сихівського району, а згодом – кілька разів перепродане. Однак, міське управління освіти вважає за доцільне повернути приміщення у міську власність і відновити там садочок, адже закон забороняє відчуження майна такого типу або використання його в інших, не освітніх цілях.
«Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту» –недопустимо не цільове використання приміщень освітніх навчальних закладів. Оскільки, у цьому мікрорайоні відсутня достатня кількість місць у садочках, тому неприпустимим є той факт, що це приміщення може бути перепрофільованим. Велика кількість дітей залишається на електронній черзі і, на жаль, ми їх не можемо забезпечити місцями у садочках. Неприпустимо, щоб це приміщення було використане іншими особами, і щоб мешканці мікрорайону не мали змоги використовувати його для своїх дітей», - зазначила Зоряна Довганик, в. о. начальника управління освіти ЛМР.

Довідка

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів Сихівського району м. Львова знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Панаса Мирного, 13, площею 990 кв.м.
Зараз в штаті закладу є працівники в кількості 5 осіб для організації та здійснення охорони майна, будівлі та утримання території: завідувач господарством (матеріально відповідальна особа) - 1, двірник - 1, сторож - 2,5, бухгалтер - 0,5.
На підставі рішення виконавчого комітету Галицької районної ради народних депутатів м. Львова від 31.12.1992 №487, у зв’язку з ліквідацією дошкільної установи №107, приміщення разом з основними засобами було передано МНВК Галицького району. На підставі даного рішення Львівським бюро технічної інвентаризації 17.11.1994 р. приміщення на вул. П. Мирного, 13 було зареєстровано за МНВК Галицького району на праві державної власності.
20.12.1994 р. керівник МНВК Галицького району м. Львова на підставі договору купівлі-продажу відчужив на користь Мушкета І.Р. нежитлове приміщення загальною площею 990,0 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. П. Мирного, 13.
В подальшому це приміщення перепродувалось кілька разів і зараз єдиним власником приміщень є ТзОВ «Росанбуд».
Впродовж 2007-2011 років за позовом Львівської міської ради розглядалась справа про визнання недійсними договорів купівлі-продажу цього приміщення, укладених між МНВК Сихівського району м. Львова та гр. Мушкетом І.Р., гр. Мушкетом І.Р. та ТзОВ «Панорама», ТзОВ «Панорама» та ТзОВ «Росан-Інвест».
Апеляційним судом Львівської області 08.12.2011 р. було прийнято рішення про визнання недійсним договору купівлі-продажу, укладеного між МНВК Сихівського району м. Львова та гр. Мушкетом І.Р. У визнанні недійсними наступних договорів було відмовлено. Дане рішення вступило в законну силу.
Протягом квітня-липня 2012 року Господарським судом Львівської області та Львівським апеляційним господарським судом розглядалась справа за позовом прокурора Сихівського району в інтересах держави в особі Львівської міської ради про витребування нежитлових приміщень за адресою: м. Львів, вул. П.Мирного, 13.
21.06.2012 р. господарським судом Львівської області було прийнято рішення в позові прокурора Сихівського району відмовити.
Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 31.07.2012 р. апеляційну скаргу прокурора Сихівського району залишено без задоволення, а рішення господарського суду Львівської області без змін.
Прокуратурою Львівської області скеровано касаційне подання до Вищого господарського суду України на рішення Господарського суду Львівської області та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду у справі № 5015/1267/12, яке в подальшому було повернуто Вищим господарським судом України без розгляду (ухвала 15.10.2012 р.).
Впродовж червня-жовтня 2016 року у провадженні господарського суду Львівського області перебувала справа за позовом ТзОВ «Росанбуд» до Міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання та професійної орієнтації учнів, Львівської міської ради, за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради про усунення перешкод у користуванні майном та виселення.
За результатами розгляду цієї справи винесено рішення від 04.10.2016, яким задоволено позов ТзОВ «Росанбуд» в частині виселення МНВК Сихівського району із приміщення на вул. П. Мирного, 13.
Львівська міська рада (юридичний департамент) подала апеляційну скаргу до Львівського апеляційного господарського суду на вищевказане рішення. Проте, постановою суду від 12.01.2017 апеляційну скаргу Львівської міської ради залишено без задоволення, а рішення господарського суду Львівської області від 04.10.2016 без змін.
Станом на 01.03.2017 юридичним департаментом подано касаційну скаргу на рішення згаданих судів.

14.03.17.jpg

Лист
Slavik
 
Повідомлення: 1
З нами з: 30 червня 2017, 21:54

Re: Захоплення садочка по вул. П.Мирного 13

Повідомлення SLAVIKBONK » 24 липня 2017, 10:55

Учора, 23 липня, громада мікрорайону «Новий Львів» на своїх зборах прийняла звернення до львівського міського голови та депутатів ЛМР з вимогою не допустити забудови території колишнього дитячого садочка № 107на вул. Панаса Мирного, 13.
Учасники зборів також запрошують мешканців мікрорайону на громадські слухання, які відбудуться 24 липня, о 18.00 год., в приміщенні великої сесійної зали ЛМР (каб. 202) на площі Ринок,1.

DSC02513.JPG
DSC02515.JPG
DSC02519.JPG
20246046_1277311382397048_650244834923844060_n.jpg

Подаємо текст прийнятого на зборах звернення:
«Львівському міському головіп. Садовому А.І.
Депутатському корпусу Львівської Міської Ради
Звернення громади мікрорайону «Новий Львів» щодо загрозливої ситуації з дитячими установами у зв’язку із інтенсивною забудовою нашого мікрорайону та спробою забудови території колишнього дитячого садочка № 107 за адресою: вул. Панаса Мирного, 13 у місті Львові.
Шановний, Андрій Іванович! Шановні, Депутати!
Як Вам відомо і як Ви самі бачите, мікрорайон «Новий Львів» і наближені до нього мікрорайони інтенсивно забудовуються (за нашими підрахунками, кількість населення збільшиться, як мінімум, в три рази) так званою "ущільнюючою забудовою".
На думку мешканців це означає, що на існуючу інфраструктуру мікрорайону (формування якої було завершено у дев’яності роки) з порушенням ДБН-ів та чинного законодавства буде суттєво збільшено навантаження.
Найболючіше, на даний момент, мікрорайон відчуває потребу у дошкільних навчальних закладах. До початку дев’яностих років у нашому мікрорайоні функціонувало вісім повноцінних, комунальних дитячих садочків, які відповідали всім державним нормам та стандартам і у повній мірі забезпечували мікрорайон. З цих закладів існуючими залишилося три. Просимо зауважити, що приватні дошкільні заклади, які існують або проектуються у майбутньому, нажаль, не відповідають державним будівельним нормам і через свою високу вартість (3-5 тисяч гривень на місяць) не доступні пересічним мешканцям нашого мікрорайону.
А тому просимо, Вас:
Вжити всі небхідні засоби звернутися до органів державної влади, правоохоронних органів та інших, щоби не дозволити ВКРАСТИ в громади НОВОГО ЛЬВОВА та зруйнувати приміщення та територію колишнього дитячого садочка № 107, що на вул. Панаса Мирного 13. Звертаємо Вашу увагу, що згідно із законодавством України, використання майна такого типу не за призначенням, не в освітніх цілях — недопустимо.
Також просимо Вас відновити діяльність вищезазначеного дитячого садочка та залишити його у комунальній власносності.

З повагою, громада мікрорайону «Новий Львів».
Востаннє редагувалось SLAVIKBONK в 25 липня 2017, 15:41, всього редагувалось 1 раз.
SLAVIKBONK
 
Повідомлення: 2
З нами з: 13 липня 2017, 13:16
Facebook Skype Me™!

Re: Захоплення садочка по вул. П.Мирного 13

Повідомлення SLAVIKBONK » 24 липня 2017, 10:58

Вчора 24 липня відбудуться громадські слухання щодо будівництва на вул. Мирного, 13. Про це повідомляє відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради".
З ініціативи постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради 24 липня відбудуться громадські слухання щодо забудови земельної ділянки на вулиці Панаса Мирного, 13.
Нагадаємо, місцеві мешканці не згодні зі знесенням дитсадка та будівництва на цьому місті житлового будинку.
Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1). Початок о 18:00.

DSC02533.JPG
DSC02530.JPG
DSC02531.JPG
DSC02552.JPG

DSC02535.JPG
DSC02532.JPG
SLAVIKBONK
 
Повідомлення: 2
З нами з: 13 липня 2017, 13:16
Facebook Skype Me™!


Повернутись до Новини району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron