Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Аптека "Пульс" (вул. Навроцького, 23)

Аптека "Пульс" (вул. Навроцького, 23)

Повідомлення KVV » 17 жовтня 2013, 16:47

Зображення
Аптечний пункт №12 працює цілодобово

Фармацевтична компанія «Аптека Пульс» налічує більше 30 структурних підрозділів у Львові та містах області - Стрию, Дрогобичі і Трускавці. Близько 50 відсотків аптечних закладів – повноцінні аптеки, стільки ж аптечних пунктів.

Аптеки мережі розташовано у великих спальних районах міст, або в лікарняно-профілактичних закладах. Наразі представлені майже у всіх потужних медичних установах Львова і працюють над цим в області. 15 аптек – цілодобові, але це радше іміджевий крок, аніж економічно виправданий. Люди повинні знати, що в аптеках "Пульс" їх чекають завжди.

Аптеки фірми «Пульс», які знаходяться у лікарняних стаціонарах і поліклініках, обслуговують пільгові рецепти. Це один із соціальних напрямків діяльності фармацевтичного підприємства. Також регулярно надають лікарням спонсорську допомогу – матеріальну, медикаментами, розхідними матеріалами, предметами догляду за хворими, дарують комп’ютери, закуповують стелажі.

Аптека Пульс.jpg

Львів, вул. Навроцького, 23
Аптечна довідка: (032) 241-88-88
http://www.apteka-puls.com/
Аватар користувача
KVV
Модератор
 
Повідомлення: 171
З нами з: 04 червня 2012, 20:50
Skype Me™!

Re: Аптека "Пульс" (вул. Навроцького, 23)

Повідомлення максим » 17 лютого 2015, 16:00

Я купую ліки в аптеці Пульс, хоча біля мене є аптека іншої мережі, але зайшовши декілька раз туди ,я не знайшов потрібних мені таблеток, потім сироп хотів придбати , теж не було, я пішов в Пульс і з того часу я їхній клієнт. Асортимент тут дуже великий, ціни нормальні , а працівники завжди привітні та вічливі, так і має бути в хорошій аптеці.
максим
 
Повідомлення: 1
З нами з: 17 лютого 2015, 15:56


Повернутись до Медичні, фармацевтичні заклади та установи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.