Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Міжнародний конкурс дитячого пленеру "Золотий мольберт"

Міжнародний конкурс дитячого пленеру "Золотий мольберт"

Повідомлення KVV » 26 травня 2017, 19:39

Міжнародний конкурс дитячого пленеру
«Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького»
з 01–22 червня 2017 р.

DSC00510.JPG

Міжнародний конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» спрямований на реалізацію Державних й місцевих освітніх та культурних програм і проводиться в рамках Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» з метою творчого спілкування талановитих дітей та молоді, розвитку творчого потенціалу особистості, художньо-естетичного вишколу та розкриття здібностей на пленерах й арткласах; популяризації дитячих шедеврів на пересувних виставках у містах учасників в Україні й за кордоном, на шпальтах Всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас», БО «БФ «Львівська дитяча галерея», у світовому віртуальному просторі.

Завдання:
розвивати інтерес до сприйняття краси навколишнього світу та мистецтва;
формувати образотворчими засобами почуття художньо-естетичного смаку;
активізувати інтелектуальну свідомість і творче мислення учасників засобами пленерного живопису;
виховувати систему духовно-моральних цінностей та художньо-естетичних орієнтирів у спілкуванні зі скарбами культурної спадщини українського народу та вміння оцінити його вклад у світову культуру;
популяризувати дивовижний світ унікальних дитячих малюнків, які є свідченням важливої ролі творчого процесу у загальному розвитку кожної дитини й формуванні зрілої творчої Особистості;
створювати учасникам сприятливі умови для творчого спілкування;
взаємно збагачуватися й популяризувати педагогічний досвід і методичні досягнення

Міжнародний конкурс «Золотий мольберт*2017″ проводиться спільно з:
БО «БФ Львівська дитяча галерея», освітніми й культурними закладами України та ін. країн; Департаментом гуманітарної політики ЛМР; Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЛОДА; Департаментом освіти і науки ЛОДА; Департаментом у справах культури та релігії ЛОДА; Інститутом модернізації змісту освіти МОН України; Львівським крайовим товариством «Рідна школа»; Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти; Львівською дитячою школою народних мистецтв; Львівською міською радою; Львівською національною академією мистецтв; Львівською обласною адміністрацією; Львівською обласною радою; Міністерством культури України; Міністерством освіти і науки України; Національним музеєм у Львові ім. Андрея Шептицького; Постуляційним Центр беатифікації й канонізації святих; Служба у справах дітей ЛОДА; Українським католицьким університетом; Українською Греко-Католицькою Церкво; Управлінням культури та Управлінням освіти ЛМР; Художньою школою ім.Олекси Новаківського; ЦТ Галичини

На добровільних засадах до участі у конкурсі
запрошуються талановита молодь та діти, учні художніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших художніх закладів (студій) віком від 3 до 17 років, щоб у творчому спілкуванні на пленерах та арткласах з такими ж талановитими учасниками, які мають фізичні вади (ДЦП), розкривались їх творчі здібності.

Спільно з Оргкомітетом та Журі визначені номінації:
Станковий живопис (гуаш, акварель, кольорові крейди, пастель, темпера тощо)

Ми українці – на своїй землі; 2. Враження мого життя
Монументальний живопис (Ескіз для колективної монументальної композиції на полотні).

Молитва дітей за мир в Україні; 2. Мистецька хвиля миру дітей України та світу
Книжкова графіка (техніка довільна)

Легенди, придчі; 2. Фольклор; 3. Цікаві історії про наше життя

Умови та порядок проведення конкурсу. Конкурс проводиться у три етапи:

Перший – заочний етап (кількість учасників необмежена)
Для учасників художніх шкіл та студій термін заочного конкурсу продовжено до 10.04.17 р. Творчі роботи заочного конкурсу надсилаються тільки на електронну пошту: mihajluk@gmail.com, згідно вимог та порядку проведення конкурсу.
Діти, які не мають змоги відправити творчі роботи електронною поштою – надсилають їх на поштову адресу: Михайлюк Ользі Дмитрівні; 79026; м.Львів; вул.Бой-Желенського 10/2.
Списки учасників заочного конкурсу будуть висвітлені на сайті http://www.artclass.lviv.ua після 20.04.17 р. Усі учасники заочного туру відзначаються Дипломи міжнародного зразка.

Другий – очний етап (01–21 червня 2017 р.) – кількість учасників обмежена
Списки учасників очного етапу будуть висвітлені на http://www.artclass.lviv.ua після 20.04.17р.
Учасники очного етапу конкурсу запрошуються для участі у пленерах та арткласах на Львівщині з 31.05–21.05.17 р. (для тих учасників, які здають екзамени можлива участь з 12– 21.06.17 р).

Міжнародний конкурс «Золотий мольберт» стартує 01 червня 2017 р. о 10.00 год. на площі Святого Юра у Львові ЕСТАФЕТОЮ МИРУ: «Мистецька хвиля миру дітей України та світу».

У другому турі учасники виконують роботи на пленерах та беруть участь у майстер-класах. Протягом всього часу працюють у Львові та у Карпатах над конкурсними роботами на теми:

“Автопортрет” (або портрет близької людини) на фоні мальовничого пейзажу Карпат або архітектурного пейзажу міста. Робота виконується на форматі А-2 (акварель, гуаш, акрил, пастель тощо)
Композиція “Людина і місто”. Робота виконується на форматі А-2 (довільна техніка графіки або живопису)
Пейзаж околиць (Крехівського, Гошівського монастирів або Унівської Лаври). Робота виконується на форматі А-2 (акварель, гуаш, акрил, пастель тощо)
Ескіз композиції: “Ангели хоронителі“ або “Богоматір України“. Робота виконується на форматі А-3, живопис (акрил, масляні фарби, темпера, пастель, акварель тощо).
Фінал – до 20 учасників

До участі у фіналі з 29-30.06.17 р. запрошуються учасники, визначені фаховим Журі за результатами творчої діяльності 2017 року на пленерах та участі у пересувних виставках Міжнародного Форуму «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» по містах України у 2017 р. Учасники фіналу створюють композицію ікони (тематика, попередньо оголошується учасникам за місяць до конкурсу) на дерев’яному ковчезі, покритому левкасом.

Нагороди учасників Фіналу

Всі учасники фіналу отримують Дипломи фіналістів та нагороджуються золотими й срібними медалями.

Переможець конкурсу отримує Гран-Прі – золотий мольберт з благородного металу та діамантом.

Два учасники фіналу нагороджуються безплатними поїздками у Діснейленд (США) разом з їх керівниками.

Для участі у конкурсі

претендент надсилає творчі роботи, згідно вимог, заявку-анкету, ксерокопію свідоцтва про народження та ідентифікаційного коду на електронну пошту Оргкомітету:

mihajluk@gmail.com

Вимоги до оформлення творчих робіт

Творча робота виконується у довільній графічній або живописній техніці (акварель, гуаш, пастель, олія тощо) на форматі А-3 або А-2 та підписується на звороті листа: ім’я, прізвище, вік автора, електронний, поштовий домашній адрес, контактний телефон та рік виконання даної роботи, прізвище керівника та його контактні телефони.

Для участі у заочному турі творчу роботу з двох сторін (тильна сторона – підписи) необхідно засканувати або відзняти на фото та записати у форматі JPEG 300 DPI і разом із анкетою-заявкою, ксерокопіями свідоцтва та коду надіслати на електронну адресу: mihajluk@gmail.com

Учасники другого (очного) етапу конкурсу надсилають оригінали творчих робіт на поштову адресу організаторів: Ольга Михайлюк; вул. Бой-Желенського 10/2; м.Львів; 79026 або привозять із собою та здають в Оргкомітет під час реєстрації.Заявка-анкета

Ім’я, прізвище, вік учасника – автора творчих робіт
Електронний та поштовий домашній адрес учасника, контактний телефон
Фотокопії свідоцтва про народження або паспорту та ідентифікаційного коду
Назва установи, яка направляє учасника, прізвище керівника делегації чи супроводжуючої особи (контактні телефони та електронна пошта).
Для учасників, які є передплатниками часопису «Артклас» (передплатний індекс 09636) на сайті Львівської муніципальної дитячої галереї відкриваються персональні галереї.

Засновник Форуму й автор програм

Ольга Михайлюк (0678439767; mihajluk@gmail.com)

http://artclass.lviv.ua

DSC00522.JPG
DSC00503.JPG
DSC00521.JPG
DSC00565.JPG

DSC00567.JPG
DSC00568.JPG
DSC00573.JPG
DSC00570.JPG
Аватар користувача
KVV
Модератор
 
Повідомлення: 175
З нами з: 04 червня 2012, 20:50
Skype Me™!

Повернутись до Гарячі новини міста

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron