Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Щодо введення національного класифікатору КВЕД-2010

Щодо введення національного класифікатору КВЕД-2010

Повідомлення Профспілка » 13 грудня 2012, 18:53

Щодо введення національного класифікатору КВЕД-2010

Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі – КВЕД-2010).
З огляду на те, що КВЕД використовується для представлення та аналізу статистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, а також у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, період до скасування чинності ДК 009:2005 "Класифікація видів економічної діяльності" (КВЕД-2005) (31.12.2012) є періодом проведення заходів з переходу на КВЕД-2010.
Для забезпечення доступності та відкритості матеріалів з впровадження КВЕД-2010 створений Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010.
Програмним забезпеченням ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі – ЄДР) з 1 січня 2012 року запроваджено подвійне кодування видів економічної діяльності для суб’єктів, які на даний час зареєстровані в ЄДР, шляхом додавання окремих полів для внесення відомостей щодо видів економічної діяльності за КВЕД-2010.
Звертаємо увагу, що з 1 січня 2012 року державна реєстрація новостворених юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проводиться виключно з видами економічної діяльності за КВЕД-2010, незважаючи на те, що чинність КВЕД-2005 припиняється 31.12.2012 року.
Процедура внесення змін (зміна КВЕДів) до державного реєстру видів економічної діяльності господарських суб'єктів відбувається наступним чином:

КРОК1:
Для юридичних осіб потрібно підготувати наступний пакет документів:
- Реєстраційна картка - Форма 4 "Реєстраційна картка на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"
завірена підписом Директора та печаткою підприємства на кожній !!! сторінці картки !!!. Дана картка подається державному реєстратору в заповненному вигляді з вказанням КВЕДів, які необхідно включити чи виключити в Державному реєстрі. Реєстраційна картка подається виключно в повному вигляді (всі 7 сторінок).
- Паспорт
-Довіреність в простій формі (засвідчена печаткою та підписом Директора ТОВ, ПП, ПАТ...) на особу, яка буде подавати довументи державному реєстратору (у випадках, коли Директор юридичної особи особисто подає документи, то довіреності не потрібно, лише паспорт), завірена підписом Директора та печаткою підприємства.
- Супровідний лист на ім’я начальника місцевої реєстраційної служби
- Копія Свідоцива про держреєстрацію чи виписки з держреєстру
- Реєстраційна картка (форма № 6) для підтвердження відомостей, які знаходяться в реєстрі
- реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної (Форма № 3)
– у випадку необхідності внесення змін до установчих документів юридичної особи у зв’язку із змінами видів економічної діяльності.
Дані документи подаються державному реєстратору за юридичним місцезнаходженням особи. Також після проведення змін КВЕДів одночасно можна отримати Витяг чи Виписку з ЄДР, надавши державному реєстратору Запит та квитанцію. У Витязі з ЄДР будуть вказані нові КВЕДи.

Фізичними особами готується та подається наступний пакет документів для заміни кведів:

-Довіреність засвідчена нотаріально, або довіреність в простій формі (виключно для ФОП з печаткою), на особу яка буде подавати документи державному реєстратору (у випадку коли ФОП особисто подає документи довіреності не потрібно, лише мати при собі паспорт).
Форма 11 "Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". Дана картка подається державному реєстратору в заповненному вигляді з вказання КВЕДів, які необхідно включити чи виключити в Державному реєстрі.

Дані документи подаються державному реєстратору за місцем реєстрації (проживання) фізичної особи-підприємця. Також після проведення змін КВЕДів ФОПам рекомендуємо отримати Витяг з ЄДР, замість довідки статистики (ЄДРПОУ), надавши державному реєстратору Запит та квитанцію. У Витязі з ЄДР будуть вказані нові КВЕДи.
Зміна видів діяльності проводиться безоплатно.

КРОК 2:

Для юридичних осіб:
Необхідно отримати Довідку статистики (довідку ЄДРПОУ) з новими КВЕДами. Для цього, не раніше 12-00 год наступного дня, після проведення змін в Державному реєстрі, в відділ статистики за місцем реєстрації подаються наступні документи:
- оригінал Довідки статистики;
- квитанція про сплату державного збору в розмірі 26,00 грн;
- Довіреність та копія Виписки з ЄДР або свідоцтва про державну реєстрацію.

Для фізичних осіб:
Для отримання довідки статистики (ЄДРПОУ) фізична особа або довірена особа подає (не раніше 12-00 год наступного дня, після проведення змін в Державному реєстрі) в відділ статистики за місцем реєстрації наступні документи:
- оригінал попередньої Довідки статистики (за наявності),
-квитанція про сплату державного збору в розмірі 15,56 грн.,
-Довіреність (у випадку подання документів довіреною особою)
- копія Виписки з ЄДР або свідоцтва про державну реєстрацію або витягу.
У випадку, якщо фоп не може надати оригінал попередньої довідки статистики - не проблема.

Як правильно заповнити реєстраційну картку (форма 4) при зміні КВЕД?
На першій сторінці реєстраційної картки в пункті 1 вписується лише ідентифікаційний код юридичної особи, організаційно-правова форма (повністю наприклад "товариство з обмеженою відповідальністю"), повна назва юридичної особи. В пункті 2 ставиться відмітка в квадраті напроти "зміна видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку зазначеними у статуті юридичної особи". Потім на сторінці №5 реєстраційної картки прописуються коди та назва кведів 2005 (старі види діяльності, які вписані на довідці ЄДРПОУ) та напроти кожного проставляється відмітка ВИКЛ.; нижче вписуються нові, чотиризначні кведи, їх найменування та проставляється відмітка ВКЛ.
Як правильно заповнити реєстраційну картку (форма 11) при зміні КВЕД?
На першій сторінці реєстраційної картки в пункті 1 вписується лише: прізвище, ім'я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). В пункті 2 ставиться відмітка в квадраті напроти "Зміна видів діяльності, що здійснює фізична особа – підприємець". Потім на сторінці №2 реєстраційної картки прописуються коди та назва кведів 2005 (старі види діяльності, які вписані на довідці ЄДРПОУ) та напроти кожного проставляється відмітка ВИКЛ.; нижче вписуються нові, чотиризначні кведи, їх найменування та проставляється відмітка ВКЛ.

Форми реєстраційних карток: http://витяг-виписка.kiev.ua/statti/6-formi-reestratsijnikh-kartok.html
Аватар користувача
Профспілка
 
Повідомлення: 1
З нами з: 12 грудня 2012, 18:52
Звідки: Львів

Повернутись до Юридична консультація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron