Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Цікавинки міста Лева

Цікавинки міста Лева

Повідомлення Наш Львів » 05 вересня 2014, 23:42

Інсталяція САД
Автор проекту - Олена Костюк

Зображення

не я дивлюсь фотографію, а фотографія, як ікона, дивиться мене
я проходжу всі ступені розуміння
спогад - сором - страх - трепет - гордість - радість
дитяча радість за те, що я пам’ятаю, звідки йду
радість за те, що я маю джерело, з якого пити
радість за те, що я маю куди йти
я знову народжуюсь
народжуюсь в момент розуміння того хто я є...


Інсталяція САД є одним з продуктів проекту "Дзеркало". В інсталяції використані старі фото українців Галичини, Гуцульщини, Покуття, Буковини та Сіверщини з архівів Олени Костюк, Олександра Лісниченка, а також Наукової бібліотеки ім. Василя Стефаника у Львові та Чернівецького краєзнавчого музею.

Проект Дзеркало був започаткований у 2011 році в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia" у співпраці з інститутом Єже Гротовського (Вроцлав, Польща)

DSC00028.JPG
DSC00032.JPG
DSC00035.JPG
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 685
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Re: Цікавинки міста Лева

Повідомлення Наш Львів » 17 жовтня 2015, 13:03

«Градирня мистецтва» Роберта Кушміровського

Зображення
DSC05969.JPG
DSC05974.JPG
DSC05972.JPG

Біля Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника, на перетині вулиць Стефаника та Коперника, височіє унікальна "Градирня мистецтва"
«Градирня – дерев’яна конструкція, яка використовувалась в 17 столітті для підвищення концентрації солей в сольовому розчині при виробництві кухонної та медичної солі. З часом було помічено, що повітря навколо цих градирень насичене сольовими випарами, які створюють лікувальний мікроклімат.
«Градирня мистецтва» – це складна конструкція з опор, вузлів та хвойної деревини (7м х 6м х 22м), в якій інстальована величезна кількість артефактів, колекціонованих Робертом Кушміровським протягом 12 років.
Конструкція для концентрації мистецтва була створена з метою збагачення нашого візуального досвіду, і ставить наше візуальне сприйняття на тест чутливості до змін, що відбуваються в представленому об’єкті», - йдеться у антотації до вражаючого арт-об’єкту.
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 685
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Re: Цікавинки міста Лева

Повідомлення Наш Львів » 21 жовтня 2015, 12:21

Графіті Андрею Шептицькому

Зображення

20 жовтня 2015 року, на стіні Стрийського ринку відбулося відкриття величезного графіті, присвяченого Андрею Шептицькому.
Ця робота – продовження соціально-мистецької кампанії «ДемАльянсу» «Говорять стіни Львова».
Над створенням графіті два місяці невтомно працював художник Андрій Савчишин.
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 685
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!


Повернутись до Різне про Наш Львів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron