Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Галицький РАГС (вул. Грушевського, 16)

Галицький РАГС (вул. Грушевського, 16)

Повідомлення Наш Львів » 03 липня 2012, 17:29

Галицький відділ державної реєстрації актів цивільного стану
Львівського міського управління юстиції


РАГС.jpg


Перелік платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану.

1. Пошук актового запису цивільного стану без повідомлення заявником даних про рік державної реєстрації акта цивільного стану.
2. Пошук запису в метричних книгах, складених іншою ніж українська мовою до утворення органів державної реєстрації актів цивільного стану, за відсутності даних про рік складення запису.
3. Видача запрошення із зазначенням дати державної реєстрації шлюбу.
4. Надання правової допомоги, що включає складення заяв (анкет, прохань), у вирішенні питання щодо повторної видачі свідоцтв та інших документів про державну реєстрацію актів цивільного стану:
- відділами державної реєстрації актів цивільного стану не за місцем звернення заявника;
- компетентними органами іноземних держав.
5. Прийом заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану за межами відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
6. Організація та проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу та народження (зокрема, обрядів ювілеїв весілля, обрядів заручин) з використанням різноманітних елементів урочистості:
- у відділі державної реєстрації актів цивільного стану;
- за межами відділу державної реєстрації актів цивільного стану;
- у вихідні та святкові дні.
7. Складення за проханням фізичних осіб заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану.
8. Ксерокопіювання, ламінування документів, які видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану.
9. Надання кур’єрських послуг виключно з:
- доставки та вручення фізичній особі за місцем її проживання (перебування) повторно виданих свідоцтв та інших документів про державну реєстрацію актів цивільного стану;
- доставки працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану за місцем звернення заявника документів про державну реєстрацію актів цивільного стану для службового користування до інших відділів державної реєстрації актів цивільного стану;
- доставки документів з метою їх легалізації для подальшого використання в іноземних державах.
10. Надання консультації з питань:
- застосування сімейного та цивільного законодавства;
- витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.
11. Виконання запитів органів державної реєстрації актів цивільного стану в день їх надходження.
12. Розгляд заяв про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану, зміну імені відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем подання заяви у строк менший, ніж встановлений законодавством.
13. Розгляд та виконання справ про внесення змін до актових записів цивільного стану, поновлення та анулювання актових записів цивільного стану в строк менший, ніж встановлений законодавством.
14. Розгляд та виконання повідомлень про внесення змін в актові записи цивільного стану в строк менший, ніж встановлений законодавством.
15. Перевірка достовірності документів про державну реєстрацію актів цивільного стану для подальшого використання в іноземних державах.

Режим роботи:
Вт - Пт – з 9.00 до 18.00 год.,
Сб - з 9.00 до 16.45 год.,
обідня перерва – з 13.00 до 14:00 год


Адреса:79005 Львів, вул. Грушевського, 16
Телефон: 260-23-88
Сайт: http://obljust.lviv.ua/
Email: galrac@ukr.net


Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Адміністрація Галицького району та органи влади

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron