Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Храм свв. Володимира і Ольги (вул. Симоненка,5)

Храм свв. Володимира і Ольги (вул. Симоненка,5)

Повідомлення Наш Львів » 25 червня 2014, 22:51

DSC00024.JPG

Українська Греко-Католицька Церква
Храм Святих і рівноапостольних князів Володимира і Ольги

100012..jpg
100013..jpg

12 серпня 1990 року, на місці, де зараз зведено новий храм, відбувся великий мітинг. Із церкви Переображення Господнього прийшли парафіяни з хоругвами. Було посвячено камінь під будову храму. З того часу, і до квітної неділі 1991 року, щонеділі і свята, біля посвяченого каменю відбувалась Свята Літургія, незважаючи на спеку, дощ, сніг чи мороз.

Восени 1990 розпочалась будова церкви-каплички, посвячення якої відбулось у квітну неділю 1991 року.

Відтак відбувся конкурс на проект нового храму. Затверджено проект архітектора Мирона Вендзиловича.

В скорому часі, із вересня 1991 року розпочались будівельні роботи. Головним будівельником призначено Ярослава Стецьківа. Перший етап будови храму – закладання палів фундаменту тривав впродовж осені 1991 року, а весною 1992 року ці палі з’єднувалися залізобетонною подушкою. Голова франківської районної ради, п. Василь Дзера був своєрідним куратором будови. Щовівторка п. Василь відвідував будівельний майданчик, а раз на місяць проводив збори за присутністю архітектора, конструктора, пароха, виконроба і представників парафіяльної ради.


У 1994 року відповідальність головного будівничого було передано Ярославу Андрейку. Будівельні роботи активізувалися. Праця тривала до сьомої а часом і до восьмої години вечора. Підготовлялися куполи для нового храму, форми для яких виготовляв Львівський Автобусний Завод.

1996 рік став вирішальним. Будівельні роботи продовжувались високим темпом. Чималу спонсорську допомогу було надано газ-нафтопроводом «Дружба», що закупив мідну бляху для покриття куполів храму, а також оплатив алюмінієві вікна. Отож, куполи виставлені, бляхарі приступили до роботи на куполах, а бригада штукатурів працювала всередині храму. Паралельно, ще одна бригада із двох осіб займалася монтажем вікон.

Парох храму о. Богдан Чабан зустрічає преосвященного владику Юліана
22 грудня 1996 року, в день празнику Святого і Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці відбулося відкриття і освячення храму. Цього дня була справжня зима, мороз понад 20 градусів. Священики храму, вірні парохіяни, прочани, міський голова п. Василь Куйбіда та багато інших гостей і спонсорів зібралися біля стін новозбудованого храму, на освячення якого запрошено єпископа Юліана (Гбура).

З цього часу й до сьогодні новий храм став особливим осередком духовного життя. Поряд з будівельними роботами, варто зазначити, провадилась і духовна праця. Спочатку в особі одного священика, згодом, від Йордану 1992 року – священиків було двоє, відтак троє, а у 1996 році при храмі працювали четверо священиків.

Протягом 1997 року були виконані головні роботи у цоколі храму: штукатурка стін та склепіння, облаштування підлоги. Із 1998 року при храмі запрацювала бібліотека, яка на сьогодні нараховує близько 5300 книжок. Цього ж року розпочали будову дзвіниці, замовлено п’ять дзвонів (у м. Перемишль, Польща). Всі дзвони були виготовлені і привезені до нового храму, а відтак у 1999 році посвячені отцем Ярославом Чухнієм.

В той час у цоколі храму посвячено Капличку Святого Великомученика Пантелеймона, розпочинає свою діяльність релігійний і культурно-освітній центр нашого храму.

На території храму зараз збудовано (та ще внутрішньо не завершено) адміністративно-господарський будиночок. Тут будуть розміщені: адміністративні приміщення, майстерня та трапезна для неповносправних, приміщення для гурткової роботи, християнське кафе, книгарня, тощо.

До свята Богоявлення Господнього у 2010 році на території нашого храму було збудовано каплицю Водосвяття за спеціальним проектом із чашею всередині для освячення води та багатьма краниками. Каплиця є прикрасою архітектури храму та надає торжественності величному Господньому святу. Крім того парохіянам зручніше набирати Свячену воду, яка проганяє всі підступні ворожі сили і відроджує нас до нового життя.

З квітня 2010 року почалися роботи по встановленню у храмі нової підлоги з підігрівом. До зими роботи були завершені.

Протягом літа 2011 року сходи центрального входу до храму покрито плиткою, встановлено систему підігріву сходів.

DSC00012.JPG
DSC00023.JPG
DSC00021.JPG
DSC00016.JPG

DSC00020.JPG
DSC00015.JPG
DSC00009.JPG


79071, Львів, вул. Симоненка, 5
Телефон: (032) 263-67-98
e-mail: viochurch@gmail.com
http://viochurch.lviv.ua/
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 685
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Re: Храм свв. Володимира і Ольги (вул. Симоненка,5)

Повідомлення Наш Львів » 25 червня 2014, 23:23

DSC00779.jpg

Розклад богослужень

Недільні та святкові дні :

6.00 - Утреня
7.00 - Свята Літургія
9.00 - Свята Літургія на всяке прошення
11.00 - Свята Літургія
13.00 - Свята Літургія для дітей
15.00 - Свята Літургія
18.00 - Свята Літургія на всяке прошення
19.00 - Вечірня

Будні :

6.30 - Свята Літургія за померлих, панахида
8.00 - Свята Літургія за померлих, панахида
9.30 - Свята Літургія на всяке прошення
18.00 - Свята Літургія на всяке прошення
18.40 - Вечірня

Примітки :
Кожного першого четверга місяця відбуваються нічні молитви-чування з молитвами на оздоровлення, що починаються у церкві капличці Св. Пантелеймона о 19.30.

На прохання вірних священики храму кожного дня після Служби Божої о 9.30 (у неділю в часі між Святими Літургіями) відчитують молитви у різних потребах (наприклад за дітей, які налякалися; за подругів які не мають дітей; за тих, хто перебуває у стані депресії, готується до складної операції, хто узалежнений від алкоголю, наркотиків, азартних ігор, тощо).

Якщо хтось у зв’язку з хворобою (навіть якщо людина не чує, втратила пам'ять після інсульту, не розмовляє) чи з інших причин не може прийти до церкви, щоб приступити до святої сповіді та причастя, просимо кликати священика на сповідь додому чи до лікарні, і не відкладати таку надзвичайно важливу потребу.
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 685
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!


Повернутись до Духовне життя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron