Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Фігура Ісуса Христа – Царя Світу у Львові

Фігура Ісуса Христа – Царя Світу у Львові

Повідомлення KVV » 20 серпня 2014, 22:53

Фігура Ісуса Христа – Царя Світу

DSC00082.JPG
DSC00074.JPG
DSC00067.JPG

«Всі зусилля в боротьбі за мир, які дає світ, а не Христос, заздалегідь приречені на невдачу…» з Енцикліки Папи Римського Пія ХІ «Quas primas»
11 грудня 1925 року Святіший Отець Пій ХІ енциклікою «Quas primas» встановив свято Ісуса Христа Царя. Цим самим Папа пригадав про належне місце Христа у житті окремих людей, суспільства та держав, а також остерігав перед страшними наслідками для народів, які детронізували Христа і не рахуються з Ним при встановленні державних законів.
«Я переконаний, що в наших тяжких часах почитання Христового Серця є Божим провидінням вказаним засобом до відродження християнської суспільності» - зі звернення митрополита Андрея Шептицького.
Основна ціль встановлення цієї фігури – віддати Україну в Божі руки для встановлення миру та процвітання держави.
Місія передбачає тимчасове (до одного місяця) перебування фігури Ісуса Христа Царя в усіх обласних центрах України з метою, щоб усі громади країни могли провести спільну молитву та віддати верховенство влади в державі Господу Богу.
Місія проводиться за підтримки української діаспори.
Ініціатором проведення місії виступила ГО «Християнська Україна»
Контактний тел.: 050 3716803
Аватар користувача
KVV
Модератор
 
Повідомлення: 175
З нами з: 04 червня 2012, 20:50
Skype Me™!

Повернутись до Гарячі новини міста

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.