Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Львівський інститут банківської справи (пр. Т. Шевченка, 9)

Львівський інститут банківської справи (пр. Т. Шевченка, 9)

Повідомлення Наш Львів » 11 липня 2014, 14:20

Зображення

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) – спеціалізований економічний навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців найвищої кваліфікації для фінансово-кредитних та банківських установ. У 2010 р. навчальний заклад відзначає 70 річницю свого становлення.

Свою діяльність Львівський інститут банківської справи розпочав з 1940 року як Львівський фінансово-кредитний технікум. Наказом № 532 Мінфіну УРСР від 15 квітня 1949 р. та постановою № 4145 Ради Міністрів СРСР від 15 листопада 1948 р. навчальний заклад отримав назву Львівський фінансово-кредитний технікум і був переведений у підпорядкування Міністерства фінансів УРСР.
У 1954 році на підставі розпоряджень Ради Міністрів СРСР від 17 серпня 1954 р. (№ 9050), Міністерства фінансів СРСР від 4 вересня 1954 р. (№ 1001) та Держбанку СРСР від 4 вересня 1954 р. (№ 2361) технікум перейшов у підпорядкування Держбанку СРСР і продовжив свою діяльність як Львівський обліково-кредитний технікум.

У грудні 1991 року технікум перейшов у підпорядкування Національного банку України під назвою Львівський технікум банківської справи (наказ № 26 Національного банку України від 12 грудня 1991 р. «Про включення технікумів Держбанку СРСР у структуру Національного банку України»).
У 1995 році навчальний заклад отримав статус банківського коледжу (накази Міністерства освіти України № 175 від 14 червня 1995 р. і № 215 від 19 липня 1995 р., постанова Кабінету Міністрів України № 228 від 5 квітня 1994 р.).

У 2000 році на базі Львівського банківського коледжу створено Львівський банківський інститут Національного банку України – ЛБІ НБУ (постанова Кабінету Міністрів України № 143 від 28 січня 2000 р., постанова Правління Національного банку України № 64 від 17 лютого 2000 р.).
Із 1991 року Львівський банківський інститут працює у складі навчально-методичного комплексу «Західбанкосвіта», куди входять Інститут регіональних досліджень НАН України, Тернопільський державний економічний університет, Львівський економічний ліцей, Луцький комерційний технікум, Управління НБУ у Львівській та Управління НБУ у Волинській областях, а з 1994 р. у складі «Галосвітбанку», які створено відповідно до наказів Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР, Міністерства народної освіти України, Українського Республіканського банку Держбанку СРСР від 22. 05. 1990 р. та від 23.06.1990 р. (№ 96//145/20).

У 2003 році на їх базі ЛБІ НБУ разом з Інститутом регіональних досліджень НАН України, Національним університетом «Львівська політехніка», Тернопільським державним економічним університетом утворили науково-навчальний комплекс «Економосвіта», який затверджено Міністерством освіти і науки України, Національним банком України і НАН України.
Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії від 22 червня 2006 р., протокол № 61, Львівський банківський інститут Національного банку України отримав ІV рівень акредитації з напряму підготовки «Економіка і підприємництво» (сертифікат, серія РД-IV № 114478).
Згідно розпорядження Кабінету міністрів України від 15.06.2006 № 331-р «Деякі питання впорядкування мережі вищих навчальних закладів» та Постанови Національного банку України від 14.07.2006 № 265 «Про внесення змін до структури Національного банку України» Львівський банківський інститут Національного банку України 15.02.2007 було реорганізовано в Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ).
Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) здійснює освітню діяльність в структурі Університету банківської справи Національного банку України (м.Київ) вищому навчальному закладі IVрівня акредитації, керуючись принципами багаторівневості, безперервності, гнучкості та відкритості системи освіти.
Основна мета діяльності – підготовка високоосвіченої особистості – фахівця, здатного стратегічно мислити та втілювати оригінальні та плідні ідеї в життя, наділеного найкращими культурними та духовними якостями, відповідальністю, професійною компетентністю, національною свідомістю та патріотизмом.

Згідно з ліцензією (серія АЕ № 28524 від 18.09.2013р.) Інститут здійснює освітню діяльність з надання вищої освіти галузі знань «Економіка та підприємництво» за напрямами та спеціальностями освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр»:

«Фінанси і кредит»;
«Банківська справа»;
«Облік і аудит»;
«Економічна кібернетика»;
«Банківська справа»,

надає освітні послуги з навчання магістрів галузі знань «Специфічні категорії», за спеціальностями:

«Управління фінансово-економічною безпекою»;
«Бізнес-адміністрування»


а також здійснює:

- перепідготовку спеціалістів зі спеціальностей «Банківська справа», «Фінанси і кредит»;
- підвищення кваліфікації державних службовців та керівників (спеціалістів) державних підприємств, установ й організацій за напрямом 1501 «Державне управління»;
- підвищення кваліфікації фахівців фінансово-кредитних установ;
- підготовку іноземних громадян за базовими акредитованими напрямами (спеціальностями).


Підготовка фахівців за зазначеними напрямами та спеціальностями здійснюється на трьох факультетах: банківської справи та інформаційних технологій, фінансово-економічному, підвищення кваліфікації та перепідготовки.
Загалом в Інституті підготовку ліцензованих спеціальностей здійснюють науково-педагогічні працівники 11 кафедр Інституту, 5 з яких випускові – економіки та управління персоналом, банківської справи, обліку і аудиту, економічної кібернетики, фінансів.

Відповідно до наказу МОН України від 23.01.2004 р. №48 Інститут впроваджує кредитно-модульну систему в організацію навчального процесу, головним завданням якої є реалізація системою вищої освіти України ідей Болонського процесу.
Стратегічними напрямами розвитку ЛІБС УБС НБУ є:

- покращення системи управління якістю за стандартом ISO 9001: 2008 з метою підвищення ефективності підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців;
- вдосконалення науково-дослідної майстерності науково-педагогічних працівників та реалізації механізмів їх кар’єрного росту;
- формування наукової школи;
- поліпшення технічного забезпечення навчального процесу;
- забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу;
- покращення контролю та ефективності оцінювання знань студентів і вдосконалення рейтингової системи оцінювання;
- розвиток молодіжної політики.


Діяльність Інституту отримувала належну зовнішню оцінку за результатами перевірок Національного банку України, Державної інспекції навчальних закладів МОН України, ліцензійних та акредитаційних комісій МОН України. За рішенням Асамблеї ділових кіл став переможцем у номінації „Краще підприємство України 2009 – вища освіта” та „Європейська якість”-2009, на щорічній виставці в 2011р. „Освіта та кар’єра” (м. Київ) навчальний заклад нагороджений дипломом за міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки. На XV Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2010» Інститут нагороджений дипломом за вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти та удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність із модернізації освіти України. У 2011 році Інститут на Другій Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади 2011» нагороджений золотою медаллю у номінації «Упровадження системи компетенції як основи підготовки конкурентоздатних фахівців у вищій школи».
На XV ювілейній Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2012» інститут нагороджений дипломом за вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти та удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність із модернізації освіти України, а також нагороджений низкою дипломів МОН України.
Високе визнання отримав Інститут і на міжнародному рівні. Рішенням журі Європейської бізнес-асамбелії Інститут визнано одним із провідних закладів вищої школи в Україні. У 2013 році Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ) за результатами ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Кращий навчальний заклад з підготовки спеціалістів банківсько-фінансової галузі – 2013» (за версіє журналу «БАНКИРЬ») нагороджений дипломом у номінації «Кращий навчальний заклад з підготовки спеціалістів банківсько-фінансової галузі».
Інститут активно співпрацює з провідними навчальними закладами зарубіжних країн, а саме:

- Державним університетом – Вищою школою економіки (Росія)
- Московською банківською школою-коледжем Банку Росії (Росія)
- Державною вищою професійною школою в м. Ярославі (Польща)
- Банком РКО ВР SA в м. Варшаві (Польща)
- Вищою школою маркетингового управління та іноземних мов у м. Катовіце (Польща)
- Економічним університетом м. Кракова (Польща)
- Об’єднанням економічних шкіл №2 ім. Дашинського м. Кракова (Польща)
- Банківським інститутом в м. Празі (Чехія)
- Поліським державним університетом (м. Пінськ, Республіка Білорусь).


У 2006 році Інститут першим серед вищих навчальних закладів IV рівня акредитації в Україні успішно пройшов сертифікаційний аудит системи менеджменту якості серії ISO: 9001, про що свідчить сертифікат міжнародного зразка (№ 16342/1/А від 01.07.2006 р.) Щорічно інститут проходить контрольний сертифікаційний аудит системи менеджменту якості серії ISO: 9001.

ЛІБС керується у своїй діяльності вимогами чинного законодавства України, Статутом Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), Положенням про Інститут, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Положенням про Вчену раду, положеннями про структурні підрозділи: про факультет банківських та інформаційних технологій, про фінансово-економічний факультет, про факультет підвищення кваліфікації та перепідготовки, про навчально-методичний відділ, про науковий відділ, про відділ інформаційних технологій, про бібліотеку, про молодіжний центр, про адміністративно-господарський відділ, про відділ бухгалтерського обліку та економічної роботи, положеннями про кафедри. Управління ЛІБС здійснюється на основі принципів:
автономії та самоврядування; розмежування прав, повноважень та відповідальності власника (Національного банку України), органів управління вищою освітою, ректора Університету, керівництва ЛІБС та його структурних підрозділів; поєднання колегіальних та єдиноначальних засад; незалежності від політичних партій, громадських та релігійних організацій.


79005 Україна
Львів, проспект Т. Шевченка, 9


Тел. (032) 297-72-01
Тел./факс (032) 240-32-84
Лінія довіри +38 (032) 297-72-44
Web: http://www.lbi.wubn.net
Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 682
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Освіта та наука

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.