Довідкові служби Карта міста Схема руху транспорту Розклад руху пасажирських поїздів приміського сполучення Розклад руху міжміських поїздів Міська Рада Обласна Рада Львівська обласна державна адміністрація Прокуратура Управління юстицій Поліція Податкова Управління Безпеки Дорожнього Руху Львівобленерго ЛьвівГаз МНС України у Львівській області Освітній портал Львівщини ЛьвівТеплоЕнерго Державна міграційна служба

Театр

Театр

Повідомлення Наш Львів » 06 лютого 2016, 00:18

Львівський національний академічний театр опери та балету
імені Соломії Крушельницької

Зображення

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької сьогодні - це великий творчий колектив, що має великі творчі здобутки, і, насамперед, це турбота про збереження сценічного життя української оперної і балетної класики. У репертуарі театру зараз 10 українських музично-сценічних творів. Важливо підкреслити, що такої кількості українських вистав немає в жодному аналогічному театрі України. Щодо опер зарубіжних композиторів, то більше десятка вивчені мовою оригіналу: "Отелло", "Аїда", "Травіата", "Набукко", "Бал-маскарад" Д. Верді, "Тоска", "Богема" і "Мадам Батерфляй" Д. Пуччіні, "Сільська честь" П. Масканьї та "Паяци" Р. Леонкавалло - італійською, "Кармен" Ж. Бізе - французькою, "Страшний двір" С. Монюшка - польською, "Іоланта" - російською.Нещодавно театр здобув статус Національного. Цю історичну для Львова подію 5 жовтня 2005 р. у дзеркальному залі перед працівниками театру проголосив Президент України Віктор Ющенко, відзначаючи великі заслуги всього нашого колективу, високий виконавський рівень солістів, хору та оркестру.Розповідаючи про сучасні дні театру, не можна оминути його ходи в ногу з технічним прогресом. Тут з'явилося електронне табло, яке, завдяки перекладові на рухомій стрічці, дає можливість українському глядачеві краще розуміти зміст опер, виконуваних іноземними мовами. Сцена збагатилася досконалим світлом із Японії (театр отримав його, вигравши грант у конкурсі серед багатьох театрів Східної та Центральної Європи). В театрі постійно триває оновлення, удосконалення закулісної частини. Відремонтовано і устатковано хоровий, балетний і репетиційний зали.Працівники всіх цехів - і творчих, і технічних - вкладають частку своєї душі для процвітання театру, який став їх долею, їх гордістю, їх щастям. Львів'яни радіють, що один з найкращих театрТеатр вшановує пам'ять про тих українських митців, які в різні періоди його історії творили йому славу. У 2002 році в дзеркальному залі було встановлено пам'ятник патронесі Львівської Опери Соломії Крушельницькій (скульптор Ярослав Скакун) - до 130-річчя від дня її народження. Портретну галерею доповнили бюсти співаків Олександра Мишуги, Модеста Менцинського, художника Євгена Лисика, диригента Ярослава Вощака.

проспект Свободи, 28,Львів
Театральна каса: +38(032) 235-65-86
Театральна центральна каса: +38(032) 260-13-60
Телефони для довідок: +38(032)255-49-60; +38(032)242-11-63
E-mail: lvivopera@gmail.com
http://opera.lviv.ua/ua/

Аватар користувача
Наш Львів
Модератор
 
Повідомлення: 693
З нами з: 22 травня 2012, 21:53
Звідки: Львів
Facebook Twitter Skype Me™!

Повернутись до Різне

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Якщо Ви помітили неправдиву інформацію, то зв’яжіться з нами для видалення помилки. Ми не несемо відповідальності за неправдиву інформацію, розміщену користувачами.
cron