Порядок проведення поховання1. Особа яка здійснює поховання
- Звертається в стіл замовлень ЛКП "ВРКОП" вул. К. Левицького,94 Тел.: 275-34-05 з оригіналом свідоцтва про смерть померлого.
- Оформлює договір замовлення на організацію та проведення поховання не пізніше ніж 24 години до іх проведення.
- Оплачує замовлені ритуальні послуги (товари) згідно з цінами, що діють на момент оформлення договору замовлення.
2. Після реєстрації поховання та здійснення плати за послуги (товари) особі, яка проводить поховання видається свідоцтво про поховання.
Порядок проведення поховання на місцях родинного поховання1. Особа яка здійснює поховання звертається в Адміністрацію кладовища (Тел.: 247-39-06) з наступними документами:
- Заявою щодо підпоховання в місце родинного поховання або могилу.
- Оригіналом свідоцтва про смерть померлого.
- Оригіналом свідоцтва про смерть та оригіналом свідоцтва про поховання (останнє видається з 2004 року) першого похованого.
- Оригіналами документів, що доводять родинні стосунки або інші документи, які підтверджують забов'язання поховати померлого.
2. Особа, яка здійснює поховання разом з завідувачем кладовища на місці родинного поховання визначають:
2.1 Наявність резервного місця для поховання на підставі ст.ст.2.5.,2.6.,2.8. порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 року №193:
- Кожне поховання померлого здійснюється в окремий могилі.
- Довжина могили дорослого повинна бути не менше двох метрів, ширина - 1 м, глибина не менше 1.5 м від поверхні землі до кришки труни; під кожну могилу надається ділянка таких розмірів: родинне поховання 6.6 м.кв.; подвійне поховання 4.8 м.кв.; одинарне 3.3 м.кв.; урна з прахом 0.64 м.кв.
- Технічну можливість поховання: необхідність демонтажу надмогильної споруди, фундаменту, плит, огорожі, виконання інших видів робіт.
2.2. На підставі п.7 державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України», затверджених Постановою головного державного санітарного лікаря України від 01.07.1999 р. № 28 використання закритого кладовища або окремих ділянок діючого кладовища для повторного поховання (поховання труни в родинну могилу) може бути допущене тільки після завершення кладовищного періоду (не раніше ніж через 20 років після останнього захоронення), в окремих випадках при погодженні з місцевими органами санітарної епідеміологічної служби може бути зменшений до 15 років;
3. Після перевірки наявності визначених документів, резервного місця або завершення кладовищного періоду (термін 15-20 років після останнього захоронення), технічної можливості поховання, завідувач кладовищем на заяві особи, яка здійснює поховання погоджує дане поховання.
Завідувач кладовищем разом з особою, яка здійснює поховання визначає додаткові послуги, які будуть надані при потребі (демонтаж надмогильної споруди, фундаменту, плит, огорожі, інші види робіт).
4. Особа, яка здійснює під поховання в місце родинного поховання або могилу:
- звертається в стіл замовлень ЛКП «ВРКОП» (вул. Левицького, 94 тел.:275-34-05)із відповідною заявою.
- оформляє договір замовлення на організацію та проведення поховання не пізніше ніж через 24 години до їх проведення.
- сплачує замовлені ритуальні послуги (товари)згідно з цінами, що діють на момент оформлення договору замовлення.
5. Після реєстрації поховання та здійснення оплати за послуги (товари) особі, яка проводить поховання, видається свідоцтво про поховання та перепустка на кладовище, яку необхідно пред’явити при в’їзді похоронної процесії.
До відому замовників: пропонувати замовнику ритуальні послуги або предмети ритуальної належності і неналежної якості або непотрібного йому асортименту забороняється.
Порядок встановлення надмогильних споруд на могилах (місцях родинного поховання)1. На могилах, місцях родинного поховання , у межах наданої земельної ділянки можуть установлюватися надмогильні споруди та елементи благоустрою могили.
Для цього необхідно подати в ЛКП «ВРКОП» вул. К. Левицького, 94 наступні документи:
- заяву щодо встановлення надмогильної споруди;
- оригінал свідоцтва про смерть похованого;
- оригінал свідоцтва поховання (діє з 2004 року);
- документи, що підтверджують придбання надмогильної споруди, її ціну та дату реалізації;
- реквізити виконавця надмогильної споруди;
- креслення надмогильної споруди.
2. На підставі наданих документів, підприємство оформляє перепустку для в’їзду на кладовище.
3. Після виконання робіт з облаштування могили користувач повинен забезпечити прибирання території біля могили та винесення сміття до відведених місць на кладовищі.
4. Установлені надмогильні споруди реєструються Львівським комунальним підприємством «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг »в книзі обліку надмогильних споруд.
Усі надмогильні споруди, що встановлюються на могилі, повинні відповідати стандартам та технологіям.
Згідно рішення виконкому № 278 від 11.04.2008 року на кладовищі дозволено будівництво склепів для майбутніх поховань відповідно до затвердженої схеми на спеціально відведених полях.